Imprezy cykliczne w Chałupach

Macie już zarezerwowane noclegi w Chałupach? A może dopiero zastanawiacie się nad tym, czy w ogóle warto tam pojechać na wczasy? Jeśli lubicie, żeby coś się codziennie działo, to jesteście na dobrej drodze, przy wyborze tego kurortu. W końcu nie brakuje tutaj różnych imprez, jak i wydarzeń cyklicznych, na których warto się pojawić. W takim razie warto zorientować się, jakie konkretnie imprezy przygotowała tutejsza baza noclegowa [meteor-turystyka.pl – noclegi Chałupy].

W czerwcu jak każdego roku w Chałupach możemy spodziewać się Festynu Sobótkowego. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, z czym taki festyn będzie się kojarzył. W końcu mniej więcej w tym terminie mamy do czynienia z najkrótszą nocą w roku. Wtedy organizatorzy przygotowują wiele atrakcji, nawiązujących do tego słowiańskiego święta. Jeśli będziemy oczekiwali czegoś zdecydowanie bardziej regionalnego, to z powodzeniem możemy wybrać się na Kaszubskie Łodzie pod Żaglami. Mianowicie jest to wyśmienita okazja do tego, by obserwować te niecodzienne regaty, jednocześnie łodzie, które kiedyś na co dzień rybacy wykorzystywali do swojej pracy.

Skoro z jednej strony znajdujemy się nad Morzem Bałtyckim, natomiast z drugiej mamy do czynienia z wodami należącymi do Zatoki Puckiej, to w takim razie każdy wędkarz będzie czuł się w tym miejscu naprawdę szczęśliwy. Szczególnie, że właśnie w tym miejscu organizowany jest również Rybacki Puchar Strongman. Ponadto z dodatkowych atrakcji, przebywając w Chałupach, z powodzeniem można liczyć na Letnią Scenę Muzyczną. To oznacza, że co chwile odbywają się koncerty znanych polskich gwiazd.

Inną ciekawą atrakcją jest również kino na leżakach. Czyli nie ruszając się praktycznie z plaży, mamy szansę obejrzeć ciekawy film. W takich okolicznościach nie zawsze zdarza nam się spędzać wolny czas z bliską osobą. Zatem może to być idealny pomysł na przykład na randkę.

Jedno jest pewne, przebywając w Chałupach, pod żadnym pozorem nie będziemy narzekać na to, że nie mamy co ze sobą zrobić. Ponieważ jesteśmy otoczeni w tym miejscu również innymi kurortami. Oznacza to, że jeśli tylko jakaś impreza nie do końca będzie nam odpowiadała, w każdej chwili możemy wybrać się do sąsiedniej miejscowości, którą jest Władysławowo. Tam życie tętni praktycznie 24 godziny na dobę przez całe wakacje.

Dodaj komentarz